Tv yazarları bugün ne yazdı?

Binbir Tv 13.3.2018 13 Mart 2018 Salı
13 Mart 2018 Salı

13 Mart 2018 Salı günü gazetelerin tv köşelerinde yer alan köşe yazıları
 

Başka bir tv alemi daha var
Sina Koloğlu
 

Uydudan yayın yapan bir televizyon dünyası var. Ara ara takılırım. Hafta sonu epey bir zaman ayırdım. Latif Doğan, Songül Karlı ve İzzet Altınmeşe üçlüsü krem pazarlıyor. Karlı, bir zamanlar ‘çok izlenen kanalların’ pek bir aranılan sunucusuydu. ‘Su Gibi’yi hatırlayanlar bilir. Latif Bey’in ‘Küstüm Şovu’ vardı ve 10 yıl sürdü. Uydu kanal eğlencesi, Flash TV’nin gerisinde kalmıyor. Onlar ‘daha bir yerel sanatçıları’ çıkarıyorlar. Birazdan yan taraftaki pavyona gidecek kıvamı, elektro sazın sesi, çırpı bacaklı klavye ayağı ve ‘bitse de gitsek’ bakışlı orgçu abileri seviyorum.

yazının devamı>>


Sezonun sonuna kadar birlikteyiz
Mesut Yar

Hemen her sezon başında 50’ye yakın dizi yayında oluyor. Ama bir sezonu bitirebilenlerin sayısı en fazla 10 küsur tane...
 
Yolları ayırdığımız dizileri saymakla bitirmek mümkün değil. Ama elde kalanları yani başaranları saymak, isimlerini zikretmek gerekiyor. Malum zoru gerçekleştiriyorlar...

yazının devamı>>Beyaz'dan yılın şakası
Yüksel Aytuğ

'Beyaz Show'da bu hafta izleyenleri çok güldüren bir şaka vardı. Beyaz, bu haftaki konukları Murat Cemcir ve Ahmet Kural ile birlikte Eskişehir'deki balmumu heykel müzesine gitti. Kendi heykelinin yerine geçti, yanına da Cemcir ile Kural'ı alıp kıpırdamadan heykel gibi poz verdi. Ziyaretçiler önce "Vay be, tıpkı gerçeği gibi yapmışlar" diyerek hayranlıklarını ifade ettiler.

yazının devamı>>Tatlı rekabeti kim kazandı?
Ali Eyüboğlu

Acun Ilıcalı, ‘Survivor’ın reklamı için şöyle bir tweet attı:
“Bu akşam olaylı bir ‘Survivor’ var, bence kaçırmayım.” 
Yazıp oynadığı ‘Jet Sosyete’ aynı saatte ekrana gelen Gülse Birsel, Acun’un tweetinin üstüne müthiş esprili paylaşım yaptı: “Görüyorum ve artırıyorum. ‘Jet Sosyete’ daha da olaylı. Esas bizi kaçırmayın!”
 
Bu tatlı rekabetin galibi kim mi oldu? Tabii ki Acun Ilıcalı’nın ‘Survivor’ı.

yazının devamı>>

Paylaş

Yorum yapın

Tüm Yazılar