Tv yazarları bugün ne yazdı?

Binbir Tv 2.6.2018 2 Haziran 2018 Cumartesi
2 Haziran 2018 Cumartesi

2 Haziran 2018 Cumartesi günü gazetelerin televizyon yazarları köşelerinde ne yazdı?
 

Kocaman Ailem bir intikamın komedisi
Oya Doğan

Mia Yapım-Banu Akdeniz’in yapımcılığını, Nuray Uslu, Şeyda Delibaşı, Aylin Eren, Nergiz Herdem İnce’nin senaristliğini, Barış Aryay’ın müziklerini, Hakan İnan’ın yönetmenliğini üstlendiği Kocaman Ailem, perşembe akşamı atv’de başladı. Levent Ülgen, Emre Karayel, Aksel Bonfil, Çağla Demir, Özlem Türkad, Necmi Yapıcı, Berkay Tulumbacı, Çağrı Çıtanak, Zeynep Gülmez, Erman Okay, Gülçin Hatıhan, Buse Arslan Akdeniz, Cihan Kurtalan, Ayça Bildik, Zuhal Yalçın ve Özge Özder’in rol aldığı dizi, sezonun ilk yaz dizisi olarak oldukça zorlu bir günde yarışa çıktı. Çünkü Avlu, Bizim Hikaye ve Mehmetçik: Kut’ül Amare sezon finaline, Vatanım Sensin haftaya finale gidiyor.

yazının devamı>>


'Adını Sen Koy' final mi yapıyor?
Mesut Yar

Kim nereden uydurur bilemem. Ama son günlerde Star TV’de yayınlanan “Adını Sen Koy” dizisinin sezon finali değil final yapacağı söylentisi aldı başını gitti. İşin doğrusu bu değildi tabii...
Dizi önümüzdeki yıl devam ediyor. Üstelik bu dizinin fanları çok sevmese de aynı ekranda yer alan “Beni Affet” de yeni sezonda yayında olacak...

Ayrıca sezon finalinde ana karakterlerin ayrılacağına dair bir haber çıkmış ki ne Ömer ne Zehra yerinden milim kıpırdamıyor, bilginize... Yani kendi uydurup kendi inanan internet aleminden bir parça uzaklaşmakta fayda var. 

yazının devamı>>


Yeni sezonun birincileri kimler olacak?
Sinan Biçici

Sezon finali ve veda haftasına girdik. Gidenlerin yerine yeni diziler gelecek ama birincilik konusunda devam eden diziler daha iddialı gözüküyor.
Pazartesinin lideri ‘Çukur’u, iyi başlangıç yapan ‘Yasak Elma’ sarsmaya başlamıştı. Ağır adımlarla yükselerek devam etti. Bence yeni sezonda zirveye aday.

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ı tahtından eden ve salı günü birinciliğini kimseye kaptırmayan ‘Kadın’, önümüzdeki yıl da en güçlü aday.

yazının devamı>>


Bizim oyuncular dünyanın en iyileri
Yüksel Aytuğ

Zaman zaman eleştirdiğimiz, sertçe yüklendiğimiz de oluyor ama diziler, bizim televizyon sektörünün bel kemiği. Onlarsız bir yaşam düşünemiyorum. Dizilerin başarısında ya da başarısızlığında en büyük paylardan biri de oyuncuların performansları. Okurumuz Tevfik Özkan Başaran ise 'Çukur' dizisini eksen alarak, Türk dizi oyuncularına haklarını teslim etmiş: "Selamlar, saygılar Yüksel Bey. Malum bu gece (28 Mayıs 2018) 'Çukur' günüydü. Keyifle izledim dzinin bugünkü bölümünü. Hayran kaldım; hele ki Aliço'nun performansına!

yazının devamı>>


Paylaş

Yorum yapın

Tüm Yazılar