CUMA DİZİLERİ (15 ARALIK 2017)


Arka Sokaklar (Kanal D - 20:00) »

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, sokakları arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır ... »

Aşk ve Mavi (Atv - 20:00) »

Abisinin işlediği cinayeti üstlendiği için yıllarca hapis yatan Ali (Emrah Erdoğan) ve tekstil atölyesinde çalışan Mavi (Burcu Kıratlı), mektup yoluyla tanışmışlardır. Ali, Mavi’ye daha yüzünü bile görmeden aşık olmuştur. ... »

Fi - Çi (Puhu Tv - 21:00) »

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda ... »

İstanbullu Gelin (Star Tv - 20:00) »

Süreyya (Aslı Enver), hayatını reklam seslendirerek ve vokal yaparak kazanmaktadır. Hayattaki tek akrabası teyzesi Senem (Neslihan Yeldan) ile birlikte yaşayan Süreyya’nın yaşamı, karizmatik iş adamı Faruk (Özcan Deniz)'a aşık olması ile ... »

Kalp Atışı (Show Tv - 20:00) »

Eylül (Öykü Karayel) lise çağında babası tarafından Marmaris’te yaşayan babaannesi Gülayşe (Rüçhan Çalışkur)'nin kapısında terk edilmiştir. Öğretmeni Ali Asaf Denizoğlu (Gökhan Alkan) ile tanışmasıyla hayatını düzeltmeye ve ... »

Payitaht (Trt1 - 20:00) »

Payitaht Abdülhamid, bu sezon, yeni yüzyılın perdesini aralayarak en büyük savaşını vermeye hazırlanıyor. Yeni yüzyıl başlarken acının, ümidin ve mücadelenin coğrafyası olan Payitaht’ta son cephe açılıyor. ... »

Şevkat Yerimdar (Fox - 20:00) »

Şevkat harbidir, samimidir, sözünün eri, öfkesinin esiridir. Ancak yüreği pamuk kadar yumuşaktır ve hayatı hep pamuk ipliğindedir. Halden anlar, hatır sayar, zorda kalana yardım elini uzatır ... »

ADINI SEN KOY (Star Tv - 17:15) »

Altı aylık ömrü kalan kardeşi Ayşe (Yaprak Durmaz) için tüm fedakârlıkları yapmaya hazır olan Ömer (Erkan Meriç), kardeşinin son isteğini yerine getirmek için Zehra (Hazal Subaşı) ile bir evlilik anlaşması ... »

BENİ AFFET (Star Tv - 15:30) »

Yaman’ı (Tolga Akman) bulmaya çalışan Feride (Şeyma Korkmaz), son çare olarak Cüneyt’ten (Murat Danacı) yardım ister. Feride’nin içinde bulunduğu duruma dayanamayan Cüneyt, yardım yapmayı ancak ... »

ELİF (Kanal 7 20:00) »

Melek (Selin Sezgin) ve Yusuf'un (Umut Özkan) evlenip başka bir şehre yerleşme kararı almalarıyla Elif’in (İsabella Damla Güvenilir) tüm hayatı değişir. Yolda başlarına gelen kaza sonucu ... »

KOMŞULAR (Fox - 17:00) »

İstanbul’un sıcacık, güzel mahallelerinden birinde, Karanfil Yokuşu.. Muhitin zengin işadamı Haldun, mahalleye yeni bir otel yaptırmıştır. Annesinin ölümünden sonra babası Haldun’un yanına taşınan Deniz ... »Paylaş

Yorum yapın