PAZAR DİZİLERİ (17 ARALIK 2017)


Aslan Ailem »

Vedat (Hakan Salınmış), karısı Hatice (Benian Dönmez), annesi Hayriye (Zerrin Sümer) ve üç tane erkek evladıyla otuz yıldır aynı çiftlikte yaşamaktadır. Ortanca oğulları Umut(Fırat Altunmeşe), bir kaç yıl önce ... »

Cennetin Gözyaşları (Atv - 20:00) »

Bazı bağlar vardır, hiç kopmayan. Anne çocuk gibi, kadim dostluklar gibi, gerçek aşklar gibi. Cennetin Gözyaşları bu kopmayan bağların kadim öyküsü. Kopmayıp kördüğüm haline gelen bağların. Çünkü kimse kaderinden kaçamaz. ... »

Dolunay (Star Tv - 20:00) »

Profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı (Özge Gürel), Japon mutfağını öğrenerek kendi restoranını açma hayalleri kurar. Öğrenci evini geçindirmek için Ferit’in (Can Yaman) özel aşçısı olur. Zengin... »

Hayati ve Diğerleri (Kanal D) »

Sürgün karakolunda baş komiserlik yapan Hayati (Celil Nalçakan), ona her fırsatta gelin bulmaya çalışan annesi Şükran (Günay Karacaoğlu) ve türlü yöntemlerle kolay yoldan köşeyi dönmeye çalışan dayısı Danyal’ın (Levent Ülgen) hikayesi ... »

Klavye Delikanlıları (Show Tv) »

Bayram (Ali Barkın) ve Kerem (Kaan Yıldırım) küçük yaşlardan itibaren insanlarla çok fazla diyalog kuramadıkları için asosyal olmuş ve bütün vaktini bilgisayarda geçiren iki yakın arkadaştır. İnsanların yüzlerine ... »

Savaşçı (Fox - 20:00) »

Bir dönem Bordo Berelilerin seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Kopuz Albay (Murat Serezli) ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un (Berk Oktay) tutuklanıp hapse atılması ve üç astsubay üyesinin ... »Paylaş

Yorum yapın